У конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій», який проводився 15-16 листопада 2019 р. у м. Києві, взяли участь завідувач кафедри німецької мови Калинюк Т. В., старший викладач кафедри німецької мови Братиця Г. Г. та викладач кафедри німецької мови Микуляк М. І.

У рамках конгресу експерти з різних країн поділилися своїми думками та досвідом щодо використання на уроці цифрових технологій як навчального матеріалу, форми навчання та його змісту.

За підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні вже декілька років поспіль успішно реалізуються різні проєкти, зокрема:

– підвищення кваліфікації, навчальна платформа та онлайн-курси для вчителів початкових класів для «Нової української школи»;

• CLIL: створення мережі, яка сприяє міждисциплінарному навчанню (викладання різних предметів німецькою мовою);

• практична підготовка нових викладачів німецької мови в Україні в рамках університетської співпраці.

На конгресі започатковано  дискусію довкола глибоких трансформаційних процесів у галузі освіти, спричинених дигіталізацією, та окреслено конкретні можливості, які відкривають перед нами цифрові технології.

Конгрес “Наука і навчання в епоху цифрових технологій”