5 грудня 2019 року на факультеті іноземної філології відбулася зустріч з представниками «ABMpartners», які за підтримки німецьких партнерів реалізують в Україні програму мовного стажування студентів українських закладів вищої освіти у Німеччині. Метою програми є покращення рівня володіння німецької мови, ознайомлення з лінгвокультурними традиціями Німеччини, налагодження контактів між німецькими та українськими навчальними закладами. У рамках мовної практики студентам пропонується прослухати курс лекцій з граматики, лексики, синтаксису німецької мови та лінгвокраїнознавства, який викладається акредитованими викладачами. Таким чином студенти зможуть покращити свій рівень знань німецької мови та удосконалити навички іншомовного спілкування у мовному середовищі. По завершенню курсу навчання учасники матимуть можливість підтвердити свій рівень знань німецької мови на іспиті та отримати сертифікат міжнародного зразка (TELC).

Налагодження співпраці з потенційними стейкхолдерами