Цьогоріч кафедра німецької мови започаткувала I Всеукраїнський студентський конкурс художнього перекладу.

Для перекладу було представлено поезію сучасних німецьких поетів: Robert Gernhardt Ach!“ та  Uwe Kolbe  „Vater und Sohn“.До оргкомітету конкурсу надійшли переклади від студентів закладів вищої освіти України, зокрема, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка тощо.

Учасники змагалися, намагаючись якнайкраще зробити переклад поетичного твору з німецької мови на українську. Оцінюючи роботи, журі звертало увагу на оригінальність творчих ідей, точність перекладу і близькість до оригіналу, відчуття мови, передачу змісту і краси тексту, адекватність лексико-граматичних засобів, якість римування, ритміки. Учасники продемонстрували високий рівень володіння мовою та творчі здібності і були відзначені грамотами.

Переможницею конкурсу стала Ганна Кичій, студентка факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Пропонуємо ознайомитися із перекладом:

Кафедра німецької мови дякує усім учасникам та сподівається, що конкурс перекладів стане гарною традицією!

КОНКУРС  ХУДОЖНЬОГО ПЕРЕКЛАДУ