Микуляк Марина Іванівна

Посада: викладач кафедри німецької мови

Тема дисертаційної роботи:

Тенденції розвитку системи раннього навчання іноземної мови у школах Німеччини.

• Практика усного та писемного мовлення німецької мови,
  • Практична фонетика німецької мови,
  • Методика навчання німецької мови.

У 2004 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет та отримала диплом за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)». У 2005 році  завершила навчання у магістратурі цього ж університету та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» та у 2006 році – диплом з відзнакою за спеціальністю  «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька)». Упродовж 2006-2008 років навчалася в аспірантурі цього ж університету. З 2004 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. У 2012 році пройшла курси підвищенні кваліфікації для викладачів вищих навчальних закладів у Гейдельберзькому університеті, Німеччина. У 2015 році отримала стипендію від Гете інституту та пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації викладачів німецької мови з теми «Проектна робота у вищій школі» у місті Мангайм, Німеччина. Є членом АУГ (Асоціації Українських Германістів).

E-mail: marinamik@ukr.net