ЗАПРОШЕННЯ

на науково-методичний семінар

“EINSATZ VON DIGITALEN MEDIEN IM DAF-UNTERRICHT”

Кафедра німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує взяти участь у науково-методичному семінарі

Einsatz von digitalen Medien im DaFUnterricht”.

Дата проведення: 21 січня 2020 року

Час проведення: 15.00-17.00

Мова: німецька

Місце проведення: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, ауд. 411 (головний корпус університету)

Адреса: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський

Учасникам семінару пропонується ознайомитися та випробувати на практиці можливості застосування цифрових технологій на уроках німецької мови. На конкретних прикладах ми покажемо як процес навчання збагачується завдяки використанню цифрових медіа. Розумне поєднання аналогових та дигітальних засобів навчання допоможе розкрити  їх потенціал з огляду на вивчення іноземних мов та ефективніше організовувати уроки іноземної мови.

Модератори семінару:

Братиця Ганна Георгіївна, старший викладач кафедри німецької мови

Микуляк Марина Іванівна, викладач кафедри німецької мови

Для участі в семінарі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/zXfw9BcU4CLb1jts5 або надіслати контактні дані на електронну пошту marinamik@ukr.net, а також мати з собою ноутбук/ планшет / смартфон.

Контактний телефон: 0985085846 Тетяна Калинюк

По закінченню семінару всі учасники отримають сертифікати на підтвердження участі у семінарі!

ЗАПРОШЕННЯ