«У пошуках скарбів»

Студенти 3 курсу Nim1-B17 разом з куратором Добринчук О.О. організували німецькомовний квест для студентів 1-2 курсів факультету іноземної філології по Старому місту. Щоб знайти скарби студентам довелося не лише швидко побігати, але й пригадати правила німецької граматики, відгадати складні загадки, проспівати німецькі пісні, пограти у «Крокодила» та багато іншого. Учасники квесту були активні, іноді приголомшені завданнями та багато фотографувалися. Завдяки своїм зусиллям та наполегливості їм таки вдалося знайти скарби.«У пошуках скарбів»
Студенти 3 курсу Nim1-B17 разом з куратором Добринчук О.О. організували німецькомовний квест для студентів 1-2 курсів факультету іноземної філології по Старому місту. Щоб знайти скарби студентам довелося не лише швидко побігати, але й пригадати правила німецької граматики, відгадати складні загадки, проспівати німецькі пісні, пограти у «Крокодила» та багато іншого. Учасники квесту були активні, іноді приголомшені завданнями та багато фотографувалися. Завдяки своїм зусиллям та наполегливості їм таки вдалося знайти скарби.💰💰

1572001460972629

«Життя – театр, а всі ми в нім актори»

Студентське життя, окрім навчання, цікаве й тим, що невпинно триває духовний розвиток кожної особистості. Адже коли, як не в цю прекрасну пору року життя, людині дано пережити незабутні емоції під час перегляду театральної прем’єри. Тому студенти факультету іноземної філології в рамках театрального фестивалю «Комора», який проходив у місті Кам’янець-Подільський упродовж 17-20 жовтня, не оминули нагоди долучитись до прекрасного.

Студенти 2 курсу разом із куратором Калинюк Т. В. відвідали виставу «Місія “ІКС”» автор І. Роздобудько, постановка ТЕАТР-СТУДІЯ «НА ЗАРВАНСЬКІЙ». Вистава усім дуже сподобалась: театральна постановка насичена музичними та хореографічними композиціями, які плавно вплітаються в канву дії та допомагають розкрити образи й головну ідею.