Нові емоції, нові враження та новий досвід! Саме так можна описати онлайн-зустріч випускників спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), які наразі продовжують навчання у навчальних закладах Німеччини, Австрії або ж працюють у різних сферах зі студентами-германістами та своїми наставниками. Зокрема, до розмови долучилися: Анна Панько (Віденський університет, спеціальність «Германістика»), Віталіна Карнаух (Мюнхенська вища школа, спеціальність «Підприємницька діяльність), Інна Лебідь (викладач німецької мови у школі для імігрантів, м. Франкфурт-на-Майні), Тетяна Кіналь (Ausbildung) та Михайло Сас (Ausbildung). Під час спілкування студенти-германісти дізналися про особливості організації навчання за програмами дуальної освіти, форми проведення навчальних занять, специфіку складання екзаменів, спілкування з викладачами. Студенти цікавилися питанням мовної адаптації в німецькомовному середовищі. Безперечно, німецькі діалекти – це особлива тема розмови! Окрім того, відбулося жваве обговорення перспектив вивчення німецької мови. Як зазначили учасники, високий рівень володіння німецькою мовою дозволив їм продовжити навчання у європейських вишах, подорожувати, знайти нових друзів…Своїм прикладом наші випускники показала, що завдяки мотивації та наполегливій праці над собою можна здійснювати свої мрії та досягати поставлених цілей.

Бажаємо усім успіхів та до нових зустрічей уже offline!

#Німеччина#Австрія#К-ПНУ імені Івана Огієнка