Запрошуємо взяти участь у Online Sprachclub. Буде інформативно та цікаво!
Запрошуємо
![Запрошуємо Запрошуємо](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-18_12-59-45-568x350.jpg)
Запрошуємо взяти участь у Online Sprachclub. Буде інформативно та цікаво!
17 березня за ініціативи відділу міжнародних зв’язків відбулася онлайнова зустріч координатора програми Британської Ради “Active Citizenz” у К-ПНУ імені Івана Огієнка декана факультету іноземної філології Алли Хоптяр та її активного учасника Максима Сльозкіна зі студентством факультету іноземної філології та факультету