14 травня 2021 року з нагоди відзначення Днів науки в Україні кафедрою німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було ініційоване та проведене онлайн-засідання круглого столу на тему «Підготовка вчителя іноземних мов у контексті реалізації Професійного стандарту
Круглий стіл «Підготовка вчителя іноземних мов у контексті реалізації Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)»
![Круглий стіл «Підготовка вчителя іноземних мов у контексті реалізації Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» Круглий стіл «Підготовка вчителя іноземних мов у контексті реалізації Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/зображення_viber_2021-05-14_18-53-11-750x350.jpg)