21 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови у рамках співпраці із Асоціацією Українських Германістів взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Deutschland – Ukraine. 30 Jahre Zusammenarbeit mit historischen Wurzeln» (онлайн). Метою конференції було представити останні 30 років співпраці
Міжнародна конференція «Німеччина – Україна. 30 років співпраці з історичним корінням»
![Міжнародна конференція «Німеччина – Україна. 30 років співпраці з історичним корінням» Міжнародна конференція «Німеччина – Україна. 30 років співпраці з історичним корінням»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/Знімок-екрана-2021-10-22-о-12.38.13-697x350.png)