29 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови Ольга Добринчук, Тетяна Боднарчук та Олена Шмирко взяли участь в онлайн-тренінгу «Online інструменти для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу» в межах проєкту “OHIIENKO-DEH”. Основною метою заходу було ознайомлення
Тренінг «Online інструменти для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу»
![Тренінг «Online інструменти для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу» Тренінг «Online інструменти для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/Знімок-екрана-2021-10-30-о-16.46.10-1-715x350.png)