3 грудня 2021 року завідувачка кафедри, доцент Тетяна Калинюк та старший викладач Ганна Братиця стали учасниками семінару „Der Einsatz von Kunstwerken im DaF-Unterricht für für Zweck der historisch–politischen Bildung“, організованого Асоціацією українських германістів за підримки Фонду Ганнса Зайделя.
Семінар „Der Einsatz von Kunstwerken im DaF-Unterricht für Zwecke der historisch-politischen Bildung“
![Семінар „Der Einsatz von Kunstwerken im DaF-Unterricht für Zwecke der historisch-politischen Bildung“ Семінар „Der Einsatz von Kunstwerken im DaF-Unterricht für Zwecke der historisch-politischen Bildung“](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Знімок-екрана-2021-12-07-о-10.39.44.png)