21 липня 2022 року здобувачки вищої освіти Роксолана Венгринська (4 курс) та Дар’я Усенко (3 курс) дистанційно підвищили кваліфікацію під час інтернет-конференції «Предметний інтенсив: Література в 5 класі НУШ» за напрямами «Наскрізні навички», «Предметне навчання», «НУШ», «Інтегроване навчання» (тривалість 8
Участь здобувачів освіти в інтернет-конференції «Предметний інтенсив: Література в 5 класі НУШ»
![Участь здобувачів освіти в інтернет-конференції «Предметний інтенсив: Література в 5 класі НУШ» Участь здобувачів освіти в інтернет-конференції «Предметний інтенсив: Література в 5 класі НУШ»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Без-названия.jpg)