Старший викладач Ганна Братиця упродовж 19-23 вересня 2022 року бере участь у міжнародній літній школі «Sustainability in Schools and Teacher Education» (м. Кельн, Німеччина), до якої долучилися найкращі викладачі німецької мови з усього світу Аргентини, Канади, Мексики, Намібії, Австрії, Швеції, США, В’єтнаму. На воркшопах та
Участь у міжнародній літній школі «Sustainability in Schools and Teacher Education»
![Участь у міжнародній літній школі «Sustainability in Schools and Teacher Education» Участь у міжнародній літній школі «Sustainability in Schools and Teacher Education»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-20_23-46-36-599-750x350.jpg)