У серпні 2022 р. кафедра німецької мови Університету Огієнка стала учасником проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern», який реалізується за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів). Нашими партнерами у проєкті стали Кельнський університет, Інститут німецької мови та літератури і
Звітуємо про участь у проєкті «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern»
![Звітуємо про участь у проєкті «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern» Звітуємо про участь у проєкті «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-09_15-14-40-348-750x350.jpg)