До уваги здобувачів вищої освіти! Розпочинається реєстрація на Sprachclub mit Markus (02.06.2023). Реєстрація учасників гуртків відбуватиметься до 1 червня 2023 року шляхом заповнення гугл-форми за посиланням.
До уваги здобувачів вищої освіти!
![До уваги здобувачів вищої освіти! До уваги здобувачів вищої освіти!](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Знімок-екрана-2022-04-04-о-18.35.01-501x350.png)
До уваги здобувачів вищої освіти! Розпочинається реєстрація на Sprachclub mit Markus (02.06.2023). Реєстрація учасників гуртків відбуватиметься до 1 червня 2023 року шляхом заповнення гугл-форми за посиланням.