Запрошуємо на навчання!
![Запрошуємо на навчання! Запрошуємо на навчання!](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/Viber-Bild_2023-07-19_14-20-03-946-2.jpg)
Цьогоріч кафедра німецької мови у співпраці з Goethe Institut Ukraine продовжує успішно реалізувати міжнародну програму підготовки вчителів німецької мови „DLL: Deutsch lehren lernen“ («Вчимо навчати німецької»). 12 здобувачів вищої освіти третього курсу (група Nim1-B20) спеціальності 014 Середня освіта (Мова і
На факультеті іноземної філології підвели підсумки реалізації проєкту “Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern”, активну участь у якому взяла кафедра німецької мови. У 2023 році проєкт був пролонгований завдяки підтримці ДААД (Німецька служба академічних обмінів) та Гіссенського університету імені Юстуса