Сьогодні, 29 серпня 2023 року, науково-педагогічний колектив кафедри німецької мови отримав подяку за активну співпрацю, високий професіоналізм та вгомий внесок у розвиток факультету іноземної філології. Декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр побажала науково-педагогічним працівникам кафедри наснаги, успіхів у подальшій праці
Подяка науково-педагогічному колективу кафедри німецької мови
![Подяка науково-педагогічному колективу кафедри німецької мови Подяка науково-педагогічному колективу кафедри німецької мови](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/Viber-Bild_2023-08-29_14-50-16-072-750x350.jpg)