Як правильно та вчасно надати першу домедичну допомогу має знати і вміти кожен. У рамках вивчення першокурсниками освітнього компонента «Основи медичних знань і безпека життєдіяльності» проведено тренінги інструкторами з першої допомоги Кам’янець-Подільської організації Товариства Червоного Хреста України Сергієм ЮРКОВИМ і
Тренінг «Перша домедична допомога» від інструкторів Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України
![Тренінг «Перша домедична допомога» від інструкторів Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тренінг «Перша домедична допомога» від інструкторів Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5455-750x350.jpg)