Уже другий рік поспіль кафедра німецької мови за підтримки DAAD (Німецької служби академічних обмінів) є учасником міжнародного проєкту „Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern“. У співпраці з Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха (ULU) та Кельнським Університетом (Universität zu Köln) за
Новий етап міжнародного проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern»
![Новий етап міжнародного проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern» Новий етап міжнародного проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_09-39-03-587-e1697439483826-425x350.jpg)