Упродовж другого семестру 2023-2024 н.р. п’ять студенток Університету Огієнка стануть учасницями Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність. Щирі вітання студенткам, які навчатимуться в Католицькому університеті в Ружомберку (Республіка Словаччина) та Гданському університеті (Республіка Польща): Христині Барчук, здобувачці
Ректор вручив сертифікати новим еразмусівцям К-ПНУ
![Ректор вручив сертифікати новим еразмусівцям К-ПНУ Ректор вручив сертифікати новим еразмусівцям К-ПНУ](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_4963-2048x2048-1-750x350.jpg)