Впродовж 2023-2024 навчального року активно працював студентський науковий гурток «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови» (керівник – к.філол.н., доц. кафедри німецької мови, доцент Ольга Добринчук). Члени гуртка працювали над своїми індивідуальними темами впродовж навчального
Підсумки роботи студентського наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови»
![Підсумки роботи студентського наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови» Підсумки роботи студентського наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/Снимок-экрана-201-750x350.png)