До уваги здобувачів вищої освіти! Розпочинається реєстрація на Sprachclub mit Markus (15.05.2024). Реєстрація учасників гуртків відбуватиметься до 13 травня2024 року шляхом заповнення гугл-форми за посиланням.
До уваги здобувачів вищої освіти!
![До уваги здобувачів вищої освіти! До уваги здобувачів вищої освіти!](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Знімок-екрана-2022-04-04-о-18.35.01-501x350.png)
До уваги здобувачів вищої освіти! Розпочинається реєстрація на Sprachclub mit Markus (15.05.2024). Реєстрація учасників гуртків відбуватиметься до 13 травня2024 року шляхом заповнення гугл-форми за посиланням.
Інформаційний лист