На запрошення кафедри германських мов та зарубіжної літератури здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології стали учасниками тренінгу «Оцінювання в НУШ: як оцінювати без знецінювання», який провела вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, тренерка НУШ Наталія Рудніцька. На цікавих прикладах
«Оцінювання в НУШ: як оцінювати без знецінювання» : тренінг Наталії Рудніцької
![«Оцінювання в НУШ: як оцінювати без знецінювання» : тренінг Наталії Рудніцької «Оцінювання в НУШ: як оцінювати без знецінювання» : тренінг Наталії Рудніцької](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-10_13-24-59-183-750x350.jpg)