Команда першокурсників факультету іноземної філології групи Nim1-B23 у складі Софії Саволайнен, Артема Іщука та Анни Донцової взяли участь у конкурсі стартап-проєктів «Підприємницький університет», який відбувся 14 травня 2024 року у К-ПНУ. Упродовж двох місяців студенти працювали над розробкою ідеї – використання цифрового додатку для вивчення німецької мови. Оригінальність пропозиції полягала у можливості вивчення мови з її носіями. Користувач спочатку має пройти тестування на визначення актуального рівня володіння мовою, а згодом обрати групу для вивчення, теми, які цікавлять та опановувати мову разом з носієм.

Наша команда була відзначена у номінації «Кращий дебют». Вітаємо учасників та консультантів із вагомим досягненням.

Стартап-проєкт першокурсників „Einfaches Deutsch“