Впродовж 2023-2024 навчального року активно працював студентський науковий гурток «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови» (керівник – к.філол.н., доц. кафедри німецької мови, доцент Ольга Добринчук). Члени гуртка працювали над своїми індивідуальними темами впродовж навчального року та представляли результати своїх досліджень на засіданнях гуртка як оффлайн, так і онлайн. Загалом було представлено 11 тем, серед яких найбільший інтерес викликали такі: “Absentiv у сучасній німецькій мові” (Катерина Бура), “Формування граматичної компетентності засобами креолізованих текстів” (Соломія Білик), “Genitivus partitivus” (Тетяна Бричаєва). Результати роботи наукового гуртка були представлені у вигляді доповідей на засіданнях гуртка, публікацій у збірнику матеріалів VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи та публікацій анотацій у програмі Наукового форуму «Сучасні аспекти та перспективні напрями розвитку науки».

Підсумки роботи студентського наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови»