Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента Тетяну КАЛИНЮК та кандидата педагогічних наук, доцента Тетяну БОДНАРЧУК з виходом із друку навчально-методичного посібника “Курсова робота з методики навчання німецької мови: підготовка, оформлення, захист”.

Навчально-методичний посібник підготовлено для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології, які виконують курсову роботу з методики навчання німецької мови. Видання містить вимоги до виконання курсових робіт: загальні правила структурування та оформлення, критерії оцінювання та рекомендації щодо захисту. Матеріал посібника надасть практичну та методичну допомогу здобувачам вищої освіти під час проведення науково-практичних досліджень, збирання та обробки інформації.

Друкована продукція кафедри