19 вересня 2024 року на кафедрі німецької мови відбувся тренінг «Курсова робота: що потрібно знати про підготовку та оцінювання» для здобувачів вищої освіти третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), які цьогоріч виконуватимуть наукові дослідження з методики навчання німецької мови.

Завідувач кафедри доцент Тетяна КАЛИНЮК представила можливості наукової реалізації здобувачів вищої освіти  на факультеті іноземної філології. Доцент Тетяна БОДНАРЧУК розповіла про етапи підготовки курсової роботи, вимоги до оформлення, її структуру, критерії оцінювання та розподіл балів, основні терміни виконання. Особливу увагу зосередили на дотриманні норм академічної доброчесності, зокрема щодо використання ресурсів штучного інтелекту. Здобувачі вищої освіти четвертого курсу Аліна ЗІНЕВИЧ та Олександра ГОРОБЕЦЬ поділилися власним досвідом підготовки курсових робіт та дали декілька практичних порад як не розгубитися у великій кількості інформації, правильно розподілити свій час і дотриматися термінів.

Тренінг «Курсова робота: що потрібно знати про підготовку та оцінювання»