До уваги здобувачів вищої освіти!

Запрошуємо здобувачів вищої освіти взяти участь у культурно-просвітницькому заході “Europäischer Tag der Sprachen”, який відбудеться 3 жовтня 0 12:00 в 309 авдиторії.

«Долати кордони разом із німецькою мовою»: ХХXI Міжнародна наукова конференція Асоціація українських германістів (АУГ)

27–28 вересня 2024 року на базі факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася XXXI Міжнародна наукова конференція Асоціація українських германістів (АУГ) «Долати кордони разом із німецькою мовою». Захід, який проходив у гібридному форматі, об’єднав учасників із різних