27–28 вересня 2024 року на базі факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася XXXI Міжнародна наукова конференція Асоціація українських германістів (АУГ) «Долати кордони разом із німецькою мовою». Захід, який проходив у гібридному форматі, об’єднав учасників із різних країн – України, Німеччини, Австрії, Польщі, Японії. Хмельницький осередок АУГ представляли кандидат філологічних наук Ганна БРАТИЦЯ (голова) та вчитель німецької мови ліцею «Славутинка» Ольга ЛІПМАН (член).

Під час пленарного та секційних засідань обговорювали були представлені наукові дослідження, які відображали актуальні виклики та досягнення у сфері викладання німецької мови і літератури та перекладу, міжкультурної комунікації тощо.

Конференція стала не лише майданчиком для обміну знаннями, а й важливим кроком до посилення міжнародної співпраці.

«Долати кордони разом із німецькою мовою»: ХХXI Міжнародна наукова конференція Асоціація українських германістів (АУГ)