7 жовтня здобувачі вищої освіти 2-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька) разом із викладачами кафедри німецької мови доцентом Тетяною КАЛИНЮК та старшим викладачем Ганною БРАТИЦЕЮ відвідали освітній центр вивчення іноземних мов «DreamWay» та поспілкувалися із його директоркою Ксенією ДУБОВОЮ і викладачами центру Юлією БИНДЮ та Дар’єю ГОРДІЙ.

Для гостей провели екскурсією центром, ознайомили з навчальними матеріалами (ігри, картки, ребуси, постери тощо), поділилися секретами успіху, запропонували визначити основні якості, якими має володіти успішний вчитель. Студенти у групах виконували цікаві завдання, вчилися вести ділову бесіду та представляти своїх колеги. Такі навички є надзвичайно важливими для пошуку роботи та співбесіди з роботодавцем.

Смачна кава із смаколиками сприяли невимушеному спілкуванню та доброзичливій атмосфері.

Зустріч проведено у межах проєкту «Кар’єрний інтенсив», рубрика «Роботодавець зсередини».

Освітній центр вивчення іноземних мов «DreamWay»: спілкуємося з успішними