Упродовж 14-18 жовтня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся Erasmus Week — заходи, спрямовані на популяризацію стратегій інтернаціоналізації нашого університету. Відділ міжнародних зв’язків організував низку інтерактивних заходів, квест, круглі столи, воркшопи, вікторини, цікаві зустрічі із запрошеними спікерами й учасниками програми Erasmus+.

Завідувач кафедри Тетяна КАЛИНЮК та старший викладач Ганна БРАТИЦЯ як учасниці програми Erasmus+ у 2023 році поділилися власним досвідом викладання у Гданському Університеті (Республіка Польща). Магістрантка Маргарита КОЗЕРАЦЬКА розповіла про навчання в Університеті Констянтина Філософа (м. Нітра, Республіка Словаччина). Андрій ВЕРГУН, студент ІІІ курсу став учасником квесту від Еразмус + та отримав заохочувальний приз.

Erasmus Week у К-ПНУ