24 жовтня 2024 року гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька) та 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (польська) прочитала О.В. Чопік, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Лекторка ознайомила здобувачів освіти із основними функціями вчителів-предметників та їх підготовки до адаптації та модифікації навчальних програм, конспектів уроків для дітей з ООП. Студенти мали змогу самостійно визначити форми та методи індивідуального підходу в організації освітнього процесу для різних категорій дітей з ООП, намагалися адаптувати завдання, які використовуються при вивченні іноземних мов, враховуючи особливості дітей з ОПП. Такі практичні кейси покликані допомогти здобувачам освіти при проходженні різних видів практик, які передбачені їх навчальними планами. Щиро дякуємо лекторці за цікаву та практично орієнтовану лекцію!

«Особливості реалізації індивідуального підходу до учнів з ООП в умовах інклюзивної освіти»: гостьова лекція Олени Чопік