5 червня 2024 року відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Методика навчання німецької мови» здобувачів вищої освіти IІІ курсу групи Nim1-B21 спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська).

У курсових роботах студенти досліджували широкий спектр актуальних питань у галузі методики навчання німецької мови. Тематика курсових робіт була актуальною та вирізнялась різноманітністю, студенти зосереджувались на індивідуалізації навчання німецької мови, використанні інтерактивних технологій, візуалізації навчального змісту, організації позакласної роботи з німецької мови тощо. Особливу увагу було приділено практичному використанню результатів проведених наукових розвідок, що свідчить про зацікавленість здобувачів вищої освіти у своєму професійному розвитку та вмінні використовувати теоретичні знання, які вони отримали під час навчання. Сподіваємось, що проведені дослідження стануть поштовхом у їх подальшій науковій діяльності.

Захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Методика навчання німецької мови»