25 вересня фахівці соціально-психологічної служби провели захід «Привіт, познайомимось?» для здобувачів перших курсів К-ПНУ. Зустріч була спрямована на підтримку адаптації новачків до університетського середовища.

Захід проходив у невимушеній атмосфері, де студенти могли вільно спілкуватися з психологами й однолітками. Кандидати психологічних наук, доценти Юлія Данчук і Оксана Логвіна застосовували інтерактивні методики для покращення комунікації та згуртованості. Особливу увагу приділяли емоційному стану першокурсників, їхнім очікуванням і можливим труднощам у навчанні та соціалізації.

Під час зустрічі психологи ознайомили студентів із ресурсами, які пропонує університетська соціально-психологічна служба, й розповіли про можливості індивідуальних консультацій і групової підтримки. Здобувачам надали корисні контакти для подальшої співпраці та закликали звертатися за допомогою в разі потреби.

Захід допоміг першокурсникам відчути підтримку та належність до університетської спільноти, а також навчив їх важливості піклування про своє психічне здоров’я, створив основу для відкритого діалогу про емоційні виклики, із якими студенти можуть стикатися впродовж навчання.

Соціально-психологічна служба

Зустріч психологів соціально-психологічної служби К-ПНУ з першими курсами