На факультеті іноземної філології відбувся черговий відбір учасників міжнародних проєктів «Ukraine digital: Studienerfolg in den Krisenzeiten sichern» (за підтримки DAAD) та «Germanistische Institutspartnerschaften weltweit» (за підтримки Інституту германістики Гіссенського Університету імені Юстуса Лібіха (Німеччина).

Основною вимогою до конкурсантів є високий рівень володіння німецькою мовою, адже впродовж трьох місяців (жовтень-грудень 2024 року) вони відвідуватимуть заняття разом із інтернаціональними студентами у Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха, працюватимуть на віртуальній платформі і спільно готуватимуть проєкти. За підсумками співбесіди 7 здобувачів вищої освіти стали учасниками міжнародної академічної мобільності за дистанційним способом реалізації та будуть представляти Університет Огієнка на міжнародному рівні.

Щиро вітаємо з перемогою у конкурсі здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

Рєнату Маковецьку (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) і Юліанну Лендел (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)

та другого (магістерського) рівня вищої освіти – Роксолану Венгринську, Маргариту Козерацьку, Дениса Чубатюка, Соломію Білик та Тетяну Бричаєву  (спеціальність 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька).

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Вітаємо нових учасників міжнародної академічної мобільності