3 жовтня на факультеті іноземної філології проведено культурно-просвітницький захід «Європейський день мов» для здобувачів вищої освіти 1-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька). Захід ініційовано кафедрою німецької мови та організовано доцентом Ольгою ДОБРИНЧУК і завідувачем кафедри Тетяною КАЛИНЮК.

«Кожна мова – це цінність, яку має берегти народ», зазначила декан факультету Алла ХОПТЯР, відкриваючи зустріч.

Студенти змагалися у вимові ірландських імен, намагалися відгадати різні мови, сприймаючи їх на слух, шукали споріднені слова у різних європейських мовах, розгадували значення топ-3 молодіжних слів Німеччини у 2024 році та запропонували свої топ-3 українських молодіжних слова («чіназис», «юзати», «чілити», «ТЦК» тощо:)), а в кінці намалювали постери на тему «Мови для миру». Звісно, усі учасники отримали подарунки за активність і креативність!

Культурно-просвітницький захід “Europäischer Tag der Sprachen”