З метою аналізу якості та змісту освітніх програм згідно наказу в.о. ректора Володимира ДУБІНСЬКОГО в К-ПНУ імені Івана Огієнка розпочато  щорічний моніторинг.

17 жовтня 2024 року на кафедрі німецької мови за ініціативи гарантів ОП відбулися засідання робочих груп забезпечення реалізації освітньо-професійних програм: першого (бакалаврського) рівня вищої освіти –«Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» (гарант – доцент Ольга ДОБРИНЧУК) та другого (магістерського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» (гарант – доцент Тетяна БОДНАРЧУК). Члени робочих груп (науково-педагогічні працівники, здобувачів ВО) обговорили основні напрями проведення моніторингу.

Декан факультету іноземної філології Алла ХОПТЯР наголосила на важливості оцінювання освітніх програм на відповідність критеріям забезпечення їх якості.

Обговорюємо проведення моніторингу освітніх програм: засідання робочих груп