Яремчук Інна Михайлівна

CV-Europass Yaremchuk I.

Посада: старший викладач кафедри німецької мови

Науковий ступінь: кандидат філологічних наук

Тематика наукових досліджень:

Лінгвістика та стилістика тексту, прагмастилістичні характеристики німецькомовних притч, інтерпретація тексту.

У 2006 р. закінчила Кам’янець-Подільський державний університет та отримала диплом за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та німецька мова і література». У 2007 році  завершила навчання у магістратурі цього ж університету та отримала диплом за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька)». Упродовж 2008-2011 років навчалася у аспірантурі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У 2013 році успішно захистила дисертацію на тему «Німецькомовна притча: лінгвостилістичний та прагматичний аспекти» за спеціальністю 10.02.04 – германські мови. З 2007 року по 2012 рік працювала викладачем кафедри німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. З 2013 по 2015 р. працювала викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Хмельницького ПВНЗ ,,Університет економіки і підприємництва’’. З 2015 року по даний час працює на посаді старшого викладача кафедри німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Посібники:

• Казимір В. О., Яремчук І. М. Stilistik der deutschen Sprache. Lehrmittel für Studenten : навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : Апостроф, 2018. 164 с.
  • Піхтовнікова Л. С., Яремчук І. М. Німецькомовна притча : лінгвостилістична інтерпретація, переклад, дидактизація : навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : Видавничо-поліграфічне підприємство «Апостроф», 2016. 64 с.

Монографія:

• Піхтовнікова Л. С., Яремчук І. М. Прагмастилістичні характеристики німецькомовної притчі : монографія. Харків : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2017. 220 с.
  • Яремчук І.М. Прагмастилістика художнього тексту (на матеріалі текстів притч Б. Брехта). Мова та мовлення: фундаментальні парадигми розвитку : кол. моногр. = Language and Speech : Fundamental Paradigms of Development. / за ред.: Калинюк Т.В., Боднарчук Т.В.. Кам’янець-Подільський : ТОВ Друкарня “Рутаˮ» 2021. С. 192-203.
Список наукових праць

E-mail: jaremtschuk@meta.ua

Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури

h-індекс (05.2022) 3