Зданюк Тетяна Вікторівна

CV-Europass Zdanyuk

Посада: доцент кафедри німецької мови

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Нагороди: Грамота за вагомий внесок у розвиток науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної та виховної роботи на факультеті іноземної філології.

Тематика наукових досліджень:

Сучасні методи навчання іноземних мов, переклад, ділова німецька мова.

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет, факультет іноземної філології. У 2005 році закінчила магістратуру у вищезазначеному виші за спеціальністю «Німецька мова та література». З 2003 року викладає німецьку мову у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. З 2007 по 2010 роки навчалася в аспірантурі на кафедрі історії педагогіки та порівняльної педагогіки Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. У 2011 році у спеціалізованій вченій раді К 64.053.06 Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди відбувся успішний захист дисертаційного дослідження на тему «Реформування університетської освіти у Німеччині другої половини ХХ ст.» та присвоєння вченого ступеня кандидата педагогічних наук.

В своєму доробку має понад 50 наукових та навчально-методичних праць.

У травні 2020 року присвоєно вчене звання доцента кафедри німецької мови.

Монографія:

• Зданюк Т.В., Кузнецова О.Ю. Освітні реформи в університетах Німеччини другої половини ХХ століття : монографія. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2012. 192 с.
  • Зданюк Т.В. До питання варіативності розмовної лексики у німецькій мові: фактори і типологія. Мова та мовлення: фундаментальні парадигми розвитку : кол. моногр. = Language and Speech : Fundamental Paradigms of Development. / за ред.: Калинюк Т.В., Боднарчук Т.В.. Кам’янець-Подільський : ТОВ Друкарня “Рутаˮ» 2021. С. 93-113.

Навчально-методичні посібники:

• Зданюк Т.В., Добринчук О.О. Arbeiten Sie selbstständig!: навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів. Кам’янець-Подільський : ТОВ «Друкарня «Рута», 2018.  68 с.
  • Зданюк Т.В.,Казимір В.О. Die Ukraine: навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : Медобори-2006, 2018. 60 с.
  • Добринчук О.О., Зданюк Т.В., Arbeitsheft für die deutsche Grammatik: Partizipien, Еrweitertes Attribut, Konjunktiv : навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : Медобори-2006, 2018. 68 с.
  • Зданюк Т.В., Добринчук О.О. Arbeitsheft für die deutsche Grammatik: Satzreihe, Satzgefüge, Passiv: навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : Медобори-2006, 2017.  60 с.
  • Зданюк Т.В., Добринчук О.О. Praktisches Deutsch. Du bist, was du isst : навчально-методичний посібник. Кам’янець-Подільський : ПП Мошак М.І., 2017. 162 с.
  • Зданюк Т.В., Добринчук О.О. Praktisches Deutsch. Alles um das Essen : навчальний посібник.  Вид. 2-е, перероблене, доповн. Кам’янець-Подільський: ВПП «Апостроф», 2016. 196 с.
  • Зданюк Т.В., Добринчук Т.В. Praktisches Deutsch. Alles um das Essen: навчальний посібник. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Видавництво ТОВ «НВП «Інтерсервіс», 2013. 185 с.

Відомості про підвищення кваліфікації:

• Підвищення кваліфікації у Венеціанському університеті Ка’Фоскарі, м. Венеція (Італія) на тему: «Організація освітнього процесу в галузі філологічних наук в Україні та країнах ЄС» за фахом «Філологічні науки» (180 годин). Сертифікат №FSI-24215-CaFвід 02.10.2020 р.
  • Підвищення кваліфікації у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (кафедра германського, загального і порівняльного мовознавства) на тему «Використання інтерактивних методів навчання у процесі формування комунікативної компетенції студентів». Свідоцтво № 2/15-789 від 16.03.2018 р.

Список наукових праць

E-mail: zdanyuk.tetyana@kpnu.edu.ua

Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури