«Ми навчаємося не для школи, а для життя» (Сенека Молодший) або Роздуми студентів факультету іноземної філології щодо педагогічної практики у школі «Педагогічну практику я проходила у Кам’янець-Подільській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови. Це був для мене
Роздуми студентів факультету іноземної філології щодо педагогічної практики у школі
![Роздуми студентів факультету іноземної філології щодо педагогічної практики у школі Роздуми студентів факультету іноземної філології щодо педагогічної практики у школі](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/93244581_150499123070216_4028025182948950016_n-копия-750x350.jpg)