Запрошуємо випускників факультету іноземної філології долучитися до анкетування!
Анкета випускника
![Анкета випускника Анкета випускника](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/Анкета-750x350.png)
Запрошуємо випускників факультету іноземної філології долучитися до анкетування!
Вітаємо Юлію Завалецьку студентку ІІ курсу факультету іноземної філології, яка стала учасницею міжнародної програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді 2020». Мета програми – налагодження нових партнерських відносин та підтримка молодих людей з Німеччини та України з активною позицією за демократичні