Упродовж жовтня-листопада на факультеті іноземної філології проводиться загальноуніверситетський моніторинг освітньо-професійних програм підготовки здобувачів першого «бакалаврського» та другого «магістерського» рівнів вищої освіти. 28 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників, гарантів освітніх програм та представників студентства факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного
У співпраці із Кам’янець-Подільським ліцеєм І-ІІІ ступенів «Славутинка»
![У співпраці із Кам’янець-Подільським ліцеєм І-ІІІ ступенів «Славутинка» У співпраці із Кам’янець-Подільським ліцеєм І-ІІІ ступенів «Славутинка»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/зображення_viber_2020-10-28_22-50-51.jpg)