У теплій та невимушеній атмосфері відбулася зустріч студентів-германістів із випускницею факультету іноземної філології спеціальності Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) Світланою Томашевською, яка сьогодні навчає іноземних мов учнів Врубловецької гімназії та Баговицького ліцею. Як голова методичного об’єднання вчителів іноземної
Обмін досвідом професійної діяльності випускників-германістів
![Обмін досвідом професійної діяльності випускників-германістів Обмін досвідом професійної діяльності випускників-германістів](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/Polish_20210212_094101200-750x350.jpg)