У теплій та невимушеній атмосфері відбулася зустріч студентів-германістів із випускницею факультету іноземної філології спеціальності Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) Світланою Томашевською, яка сьогодні навчає іноземних мов учнів Врубловецької гімназії та Баговицького ліцею. Як голова методичного об’єднання вчителів іноземної мови відділу освіти Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ наша випускниця поділилася своїм педагогічним досвідом, наголосила на нових викликах, які стоять перед вчителем іноземних мов сучасного освітнього закладу. Наші здобувачі цікавилися особливостями проведення уроку іноземної мови на різних ступенях навчання, використання підручників з іноземної мови та технологій дистанційного навчання.

Разом із розробниками нової освітньо-професійної програми Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) (Ольгою Добринчук та Інною Яремчук) було обговорено проєкт програми та навчального плану. Безперечним позитивом визначено посилення практичної складової, що дозволить посилити зв’язок між теоретичною та практичною підготовкою майбутніх учителів іноземної мови.

Ми завжди раді зустрічі з нашими випускниками. Пишаємося їхніми досягненнями та професійним зростанням!

Обмін досвідом професійної діяльності випускників-германістів