Вітаємо переможницю Венгринську Роксолану, студентку 3 курсу факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка з виграшем сертифікату на підготовку до складання Pearson English International Certificate.
Вітаємо!
![Вітаємо! Вітаємо!](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Знімок-екрана-2021-09-21-о-14.21.12-390x350.png)
Вітаємо переможницю Венгринську Роксолану, студентку 3 курсу факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка з виграшем сертифікату на підготовку до складання Pearson English International Certificate.