15 вересня 2021 науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови: завідувачка кафедри німецької мови, доцент Тетяна Калинюк, доцент Тетяна Боднарчук та доцент Тетяна Зданюк взяли участь в онлайн-вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів» від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»
![Вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів» Вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Знімок-екрана-2021-09-17-о-16.29.56-590x350.png)