17 вересня 2021 року завідувачка кафедри німецької мови, доцентка Тетяна Калинюк взяла участь у вебінарі від видавництва Hueber „Reihe 3plus1: Wege zu einer Film–Literacy – entdeckendes Lernen mit fiktionalen Filmen“. Предметом обговорення були основні аспекти формування іншомовної комунікативної компетентності,
Участь у вебінарі „Reihe 3plus1: Wege zu einer Film-Literacy – entdeckendes Lernen mit fiktionalen Filmen“ (доцент Калинюк Т.В.)
![Участь у вебінарі „Reihe 3plus1: Wege zu einer Film-Literacy – entdeckendes Lernen mit fiktionalen Filmen“ (доцент Калинюк Т.В.) Участь у вебінарі „Reihe 3plus1: Wege zu einer Film-Literacy – entdeckendes Lernen mit fiktionalen Filmen“ (доцент Калинюк Т.В.)](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Н1-750x350.png)