01-02 жовтня 2021 року доцент Тетяна Калинюк була учасницею онлайн-конференції від німецького видавництва Cornelsen. Упродовж двох днів відбулися цікаві вебінари та воркшопи, які присвячені різноаспектним проблемам навчання німецької мови як іноземної. Досвідчені науковці університетів Німеччини, сертифіковані тренери Гете Інституту, DLL-мультиплікатори, автори підручників видавництва Cornelsen, методисти з навчання німецької мови з Німеччини, Молдови, Румунії, Болгарії ділилися власним досвідом, пропонували випробувати нові техніки з формування навичок Lesen, Hören, Schreiben тощо. Зважаючи на умови дистанційного навчання, особлива увага була зосередження на використанні дигітальних технологій на заняттях німецької мови. Було цікаво, інформативно та корисно!

Третя онлайн-конференції від видавництва Cornelsen