5 жовтня 2021 року відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 навчальному році. На кафедрі німецької мови працювали дві підсекції «Сучасні підходи у методиці навчання іноземної мови» (аудиторія 401) та «Соціолінгвістичний та міжкультурний аспекти дослідження
Про результати роботи наукової конференції студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 навчальному році
![Про результати роботи наукової конференції студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 навчальному році Про результати роботи наукової конференції студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2020-2021 навчальному році](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/20211006_134250-scaled-e1633520356452-750x350.jpg)